Komentarze

Pielęgnacja włosów grubych i sztywnych

Autor: fryzury2009 | Kategorie:
Tagi: farbowanie, fryzury, fryzury długie, fryzury gwiazd, fryzury krótkie, fryzury lato, fryzury męskie, fryzury na studniówke, fryzury na sylwestra, fryzury wieczorowe, fryzury z grzywką, fryzury zima, fryzury ślubne, koki i upięcia, włosy
05. lutego 2009 11:11:00

Są bardzo niesforne i niestety same nie ułożą się w piękną fryzurę. Będą wymagały wiele wysiłku na ujarzmienie ich. Będziesz musiała zastosować mocne uderzenie. Nie bój się sięgnąć po megamocne kosmetyki. Możesz też w ostateczności pokusić się o trwałą i mieć spokój.

Skorzystaj z szamponu, który nawilży i nieco zmiękczy nasze włosy. A więc najlepiej z odżywką. W zależności od tego czy Twoje włosy są suche czy też się przetłuszczają powinnaś wybrać odpowiedni typ szamponu. Jeżeli dostatecznie je zmiękczysz nie będziesz miała problemu z późniejszym ułożeniem swojej wymarzonej fryzury. Korzystaj też z wszelkich lakierów, pianek, megamocnych żelów, gumy do włosów. Możesz także podkręcić sobie końcówki lokówką i wywinąć je nieco do zewnętrznej strony.

Fryzurę możesz wybrać w zależności od własnych upodobań. Dobrze będzie wyglądać zarówno długa jak i krótka fryzura. Udaj się do dobrego specjalisty, który będzie potrafił dobrze dobrać fryzurę do Twojego typu włosów.

lukaszzek
  • 19. marca 2010
Hej! Bardzo spodobał mi się Twój blog, na 100% będę częściej wpadał! :) Przy okazji, popatrz na tę stronkę : www.przedluzaniewlosow.com - znalazłem dopiero co w sieci; są na niej ciekawe porady na temat przedłużania włosów, i włosów ogólnie - jeśli masz jakiś problem, lub chcesz zaczerpnąć informacji, to powinnaś zajrzeć :)
kasiulka
Wydaje mi się, że główna zasługa to szampon i odżywka :) Mi najbardziej podpasował pantene pro-v "lśniący kolor" choć nie wszystkim służy. Ja po nim naprawde mam lśniące włosy, i mimo to, że farbuję wszyscy mówią, że wyglądają na takie mocne... Nie używam też żadnych prostownic, ani lokówek, ani tym podobnych.. jedynie suszarka. No to na tyle mojej skromnej wypowiedzi :P